Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A városra kilátást nyújtó 6 hálószobás Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa Isabela vendégeit a körülbelül 4 km-re található Middles Beach meglátogatására invitálja.
Az Estadio Felix Mantilla 2 km-re, a Hacienda Iruena Manor House pedig autóval csaknem 15 méterre helyezkedik el az Isabela városi nyaralótól.
Az Isabela városi ingatlan bidével ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a hajszárítót és törölközőket.
A Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa a helyszínen teljesen felszerelt konyhát biztosít kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel. A vendégek vacsorázhatnak az 1 km-re található Papa Joe's Pizza vendégszeretetét élvezve.
- Repülőterek
- Rafael Hernandez nemzetkozi repuloter22 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Tea és kávéfőző
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa milyen messze van a Rafael Hernandez nemzetkozi repülőtértől?
A Rafael Hernandez nemzetkozi repülőtér és a Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa között 25 km távolság van. - ❓
A Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa biztosít konyhát?
Ez a Colinas Del Atlantico 2 Floors Villa kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a nyaraló ablakaiból?
A nyaraló városra néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Isabela nevezetességei közé tartozik a Tunel de Guajataca és a Hacienda Iruena Manor House, amelyek 6 km-re, illetve 7 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Monumento al Cacique Mabodamaca (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.